Przetańczyć z Tobą chce cały świat.

Tym razem inaczej niż zwykle. Przychodzę do Was z konkretną i Ważną informacją. Jeśli jesteście ze mną co najmniej od poprzednich wakacji, to na pewno widzieliście post o Breakcance Mafii.      Ta dwójka na dole, to właśnie bohaterowie całego zamieszania ;))


Tym razem dowiedziałam się o wspaniałym pomyśle dwójki z nich, podróżującej i tańczącej pary - Agaty i Pawła. Ja miałam przyjemność ich poznać, obserwować ich radość, z którą dzielą się swoimi widzami. W zeszłym roku głównym wakacyjnym celem był Bałtyk, teraz chcą więcej, dalej. Wymyślili taneczny autostop przez Europę i Azję. Ich celem jest zdobycie wiedzy od tancerzy z danych krajów, by móc przekaząć swoje doświadczenia i przemyślenia azjatyckim dzieciom i młodzieży, a także po powrocie do domu, tutaj w Polsce.Niestety do takiego przedsięwzięcia potrzebne są dość duże fundusze. Między innymi takie jak wizy, lokalizator GPS, szczepionki ochronne i aparat polaroid, by móc pokazywać zdjęcia innym na bieżąco.
Jeśli jesteście z Zielonej Góry, Moniek, Warszawy, Łomży i Gorzowa Wielkopolskiego (gdzie ja mam ogromną chęć przybyć:)) będziecie mieli okazje uczestniczyć w takim spotkaniu.
Liczą się każde przekazane pieniądze, pomóżmy innym spełniać marzenia i rzućcie nawet i piątką! Jestem przekonana, że będzie to dobrze wykorzystana kwota. ;)

Ja tylko przybliżyłam Wam to, co udało mi się dowiedzieć. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i przekazać pieniądze, serdecznie zapraszam -PRZETAŃCZYĆ Z TOBĄ CHCE CAŁY ŚWIAT!1 komentarz: